MAKİNELER VE SATIŞ

slayt anasayfaTruxor, kapsamlı bir alet yelpazesine sahip çok işlevli bir makinedir. Bir Truxor ile ne insanların ne de ağır makinelerin taşıyamayacağı alanlara gidebilirsiniz. Truxor, göllerde, kanallarda, sulak alanlarda ve kara ile su arasındaki geçiş alanında çalışmak için idealdir. Düşük zemin basıncı ve makinenin kayma kabiliyeti, hassas su alanlarında ona benzersiz olanaklar sağlar.

Bir Truxor ile, örneğin sulak alanlar, golf sahaları, özel mülkler ve ağır makinelerin zarar verebileceği diğer hassas alanlar gibi su içinde ve çevresinde çok sayıda iş türünde doğa koruma alanlarında esnek bir şekilde çalışabilirsiniz.

Aynı makine ile çeşitli görevleri etkin bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz: sazları biçme ve toplama, tarama, kazma, yağ alma, vb
. Sürüşün hassasiyeti ve yumuşaklığı operatöre hem dar kanallarda hem de köprülerde tam kontrol sağlar. Makine kendi ekseni üzerinde kolaylıkla döndürülebilir ve tam hızdan yarım metre sonra durdurulabilir.

Alet kolayca değiştirilebilir ve tek bir kişi tarafından yapılabilir. Güç regülasyonu için hidrolik pompa, hidrolik bağlantı yoluyla tüm gücün kesilmesinin dizel motor tarafından sağlanan güce uyarlanması anlamına gelir. Bu, çok fazla güç gerektiren araçlarla çalışmanıza olanak tanır. Truxor ayrıca soğutma kapasitesini artıran ve makinenin daha sessiz çalışmasını sağlayan bir emme soğutma yüzeyi ile donatılmıştır.

Truxor modelleri >>>>>>
Truxor Ekipmanları >>>>

Merkez

icon Gönül Yazar Sk
No.28 59200
Süleymanpaşa Tekirdağ
telefon +90 (282) 260 08 55
faks +90 (282) 260 08 75

İstanbul Ofis

icon Oruç Reis Mah. Giyimkent, 17. Sk no:99
Esenler /İstanbul
telefon +90 (212) 438 23 33
faks +90 (212) 438 23 30